Pro firmy

Pro firmy nabízíme dvě možnosti spolupráce a to jako odběratelé  nebo jako dodavatelé

 

Dodavatelé

Stále hledáme dodavatele ovoce a zeleniny.

Snažíme se zabránit plýtvání potravinami, proto se snažíme odebírat ovoce a zeleninu, která by jinak skončila jako odpad (např. kvůli své nevzhlednosti, stupni zralosti a platným normám). Spolupracujeme s lokálními farmáři, ale i s velkými řetězci.

Podle údajů uvedených na stránkách Ministerstva zemědělství Plýtvání potravinami | eAGRI je Celkové množství potravinového odpadu v celé Evropské unii: 58,5 milionů tun, což představuje 131 kg/obyvatele/rok

Členské státy EU se prostřednictvím cílů udržitelného rozvoje přijatých na summitu OSN v září 2015 zavázaly snížit do roku 2030 na polovinu množství potravinového odpadu na obyvatele na úrovni maloobchodu a spotřebitele a zredukovat potravinové ztráty v oblasti výroby potravin a dodavatelských řetězců. Strategie Farm to Fork, kterou Evropská komise přijala v rámci Zelené dohody pro Evropu, ukládá Evropské komisi předložení právně závazného cíle vedoucího ke snížení potravinového odpadu v EU do konce roku 2023.

 

Poud máte zájem s námi navázat spolupráci, kontaktujte nás.

Kontakty


Odběratelé

  • Vpřípadě, že máte záje prodávat naše produkty, můžeme Vám nabídnout velkoobchodní ceník, pro jeho zaslání nás prosím kontaktujte.

 

  • Jsme sociální podnik a proto Vám můžeme poskytnou náhradní plnění. Můžeme pro Vás připravit nabídku na míru. Sestavíme Vám dárkové balíčky z našich produktůa a výrobků nebo kombinaci zboží z našeho sortimentu a sortimentu našich partnerů.

 

Jsme poskytovatelem náhradního plnění

Náhradní plnění je způsobem podpory vzniku nových a udržení stávajících pracovních příležitostí pro zdravotně postižené osoby (OZP). Povinnost je dána zákonem o zaměstnosti č. 435/2004 Sb. a týká se všech firem nad 25 zaměstnanců. Podíl OZP má činit 4 %z celkového počtu zaměstnanců, tedy 1 OZP na 25 zaměstnanců. V případě že zaměstnavatel nemůže tuto podmínku splnit, můžou využít tyto varianty:

 

1) Odvést do státního rozpočtu ročně 2,5 násobek průměrné mzdy v národním hospodářství  za 1. až 3. čtvrtletí roku, v němž povinnost plnit povinný podíl OZP vznikla, a to za každou osobu.

2) Čerpat náhradní plnění odebíráním výrobků nebo služeb od zaměstnavatelů kteří zaměstnávají více než 50% OZP a působí na tzv. chráněném trhu práce.

3) Kombinace

 

Kontakty

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).