Menu

Náš příběh

Máme výdejní místo pro Valašské Meziřící - obchůdek PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, Stříbrná 5 (za kostelem u náměstí). Zavážet budeme vždy v úterý odpoledne a vy tak můžete vyzvedávat své balíčky bez placení poštovného. Své nákupy můžete vyzvedávat i ve Viganticích v rodinném centru Pastelka.

 

 

Jedeme zkušební provoz, balíme do papírových sáčků :D Platby kartou fungují, vyzvedávat můžete na prodejně a nebo využívat rozvozy.

Postupně doplníme zboží i fotky, čeká nás ještě spousta práce, a vy můžete sledovat, jak nám to jde ;)

 

Nechcete platit dopravné při našem rozvozu? Dejte nám tip na obchůdek z vašeho okolí, který by mohl sloužit jako výdejní místo :) Výdejním místem může být i receptce firmy (pokud to nevadí vedení), mateřské centrum apod. Výdejní místa budeme zavážet bez poplatku. 

 

Chcete brát na IČO za nižší ceny? Nebo má vaše domácnost spotřebu jako malá firma? Chcete diskutovat o ceně nebo rozšířit náš sortiment? Klidně pište či volejte a zkusíme se domluvit ;) Mail: hanka@vyrobkyspribehem.cz, mobil: 605 291 509


Jsme úplně obyčejní lidé, kteří se rozhodli vzít život do vlastních rukou. Máme spoustu snů, takových jako vy. V určitém okamžiku jsme zjistili, že sny se dají žít. Tak to děláme! Jdeme cestou, o které jsme přesvědčení, že je správná a vítáme každého, kdo chce jít s námi kousek cesty nebo celý život.

Společně tvoříme centrum Zdravé Já. Každý podle svých zájmů a znalostí přispívá do této skládanky, která by měla zlepšovat náš život.

Filozofií obchodu je prodávat kvalitní a pokud možno české výrobky (čím blíž k nám, típ líp). Bio certifikace není podmínkou – spíše nás zajímá příběh a lidé, kteří  za výrobkem stojí. Výrobky se snažíme ochutnat, prověřit a otestovat na svých rodinách, proto si dovolím tvrdit, že jsou nejen zdravé, ale i chutné ;)

Protože ochrana zdraví a přírody není jenom o jídle, snažíme se na tyto otázky reagovat s jistým nadhledem. I z toho důvodu u nás kromě jídla nakoupíte českou k přírodě šetrnou drogerii a kosmetiku Missiva, trochu extravagantní obuv značky Vibram, která je známá jako FiveFingers, a třeba literaturu a časopisy, které se zdravým životním stylem zabývají.

Díky praktickým ukazkám si přímo u nás na prodejně můžete vyzkoušet bezlepkové vaření a pečení se zkušenou pekařkou Dankou Krpelíkovou (dodává do prodejny bezlepkové pečivo a sušenky), kváskové pečení nebo makrobiotické vaření. A jsme otevření i další směrům, takže pokud máte odvahu se předvést před skupinkou zájemců, pomůžeme vám zorganizovat kurz přípravy pokrmů podle vaší filozofie.

Prodáváme i bez obalů a od jara bude obchod sloužit jako výdejní místo pro zeleninové bedýnky z farmy z Tiché.

 

Náš příběh

Celé to začalo nemocí maminky. Tehdy jsme začali hledat informace, které by ji pomohly. Zkoušeli jsme různé terapie, cvičení, masáže, potravinové doplňky i potraviny. Postupně se vyléčila nejen maminka, ale i my ostatní jsme se zbavili různých drobností, které nám do té doby otravovaly život.

Zjistili jsme, že máme pohromadě spoustu informací a vlastních zkušeností, které by mohly pomáhat i jiným lidem. Proto vzniklo centrum Zdravé Já a proto vzniká i tento eshop.

Na trhu je totiž velké množství kvalitních a úžasných produktů, které si nemohou dovolit agresivní reklamu. Chceme ukázat lidem, že existují české produkty, které si zaslouží pozornost – ať už svou cenou, kvalitou, či jinou vlastností.

V obchodě najdete produkty, které sama používám. Než je zařadím do sortimentu, tak je testuju na rodině a kamarádech. Snažím se, aby výrobky byly české a aby za nimi stál příběh. 

 

Hanka

kontaktní formulář
chci zaslat dotaz

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).