X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
Menu

Náš příběh

Jsme úplně obyčejní lidé, kteří se rozhodli vzít život do vlastních rukou. Máme spoustu snů, takových jako vy. V určitém okamžiku jsme zjistili, že sny se dají žít. Tak to děláme! Jdeme cestou, o které jsme přesvědčení, že je správná a vítáme každého, kdo chce jít s námi kousek cesty nebo celý život.

Společně tvoříme centrum Zdravé Já. Každý podle svých zájmů a znalostí přispívá do této skládanky, která by měla zlepšovat náš život.

Filozofií obchodu je prodávat kvalitní a pokud možno české výrobky (čím blíž k nám, típ líp). Bio certifikace není podmínkou – spíše nás zajímá příběh a lidé, kteří  za výrobkem stojí. Výrobky se snažíme ochutnat, prověřit a otestovat na svých rodinách, proto si dovolím tvrdit, že jsou nejen zdravé, ale i chutné ;)

Protože ochrana zdraví a přírody není jenom o jídle, snažíme se na tyto otázky reagovat s jistým nadhledem. I z toho důvodu u nás kromě jídla nakoupíte českou k přírodě šetrnou drogerii a kosmetiku Missiva, trochu extravagantní obuv značky Vibram, která je známá jako FiveFingers, a třeba literaturu a časopisy, které se zdravým životním stylem zabývají.

Díky praktickým ukazkám si přímo u nás na prodejně můžete vyzkoušet bezlepkové vaření a pečení se zkušenou pekařkou Dankou Krpelíkovou (dodává do prodejny bezlepkové pečivo a sušenky), kváskové pečení nebo makrobiotické vaření. A jsme otevření i další směrům, takže pokud máte odvahu se předvést před skupinkou zájemců, pomůžeme vám zorganizovat kurz přípravy pokrmů podle vaší filozofie.

Prodáváme i bez obalů a od jara bude obchod sloužit jako výdejní místo pro zeleninové bedýnky z farmy z Tiché.

 

Náš příběh

Celé to začalo nemocí maminky. Tehdy jsme začali hledat informace, které by ji pomohly. Zkoušeli jsme různé terapie, cvičení, masáže, potravinové doplňky i potraviny. Postupně se vyléčila nejen maminka, ale i my ostatní jsme se zbavili různých drobností, které nám do té doby otravovaly život.

Zjistili jsme, že máme pohromadě spoustu informací a vlastních zkušeností, které by mohly pomáhat i jiným lidem. Proto vzniklo centrum Zdravé Já a proto vzniká i tento eshop.

Na trhu je totiž velké množství kvalitních a úžasných produktů, které si nemohou dovolit agresivní reklamu. Chceme ukázat lidem, že existují české produkty, které si zaslouží pozornost – ať už svou cenou, kvalitou, či jinou vlastností.

V obchodě najdete produkty, které sama používám. Než je zařadím do sortimentu, tak je testuju na rodině a kamarádech. Snažím se, aby výrobky byly české a aby za nimi stál příběh. 

 

Hanka

kontaktní formulář
chci zaslat dotaz