Menu

Zeleninové bedýnky

 

Aktuální informace budeme nabízet na fb ve skupině Zeleninové bedýnky

V roce 2018 jsme rozšířili nabídku zeleninových bedýnek o další farmy. Situace je tedy následující:

  1. sloužíme jako výdejní místo pro farmu Lička (objednávky nezajišťujeme, to je starost farmy),
  2. sloužíme jako výdejní místo pro Beskydský bioklubík - ekofarma Mrkvička (objednávky nezajišťujeme, to je starost farmy),
  3. sloužíme jako výdejní místo pro farmu z Tiché (objednávky nezajišťujeme, to je starost farmy),
  4. a zároveň lze u nás domlouvat odběr bedýnek z farmy z Tiché.

Odběr zeleninových bedýnek z farmy z Tiché. Týdenní či čtrnáctidenní interval, po domluvě lze odebírat i nahodile. Vybíráme kredit, ze kterého jsou bedýnky placeny. Zájemci se mohou hlásit už od března - farma z Tiché začíná relativně brzo (loni jsme vydávali jarní "půlbedýnky" se salátem, řekvičkami a jarní zeleninou už od začáku května).


Zeleninové bedýnky jsou ve 2 velikostech. Malá bedýnka, jejíž hmotnost se pohybuje mezi 2-5 kg dle momentální zeleniny a velkou bedýnku, jejíž hmotnost se pohybuje mezi 4 – 10 kg dle momentální zeleniny.
Na jaře, kdy je mnoho listové zeleniny jsou bedýnky lehčí, na podzim, kdy je především podzimní zelenina, jsou bedýnky težší. Ani v jednom případě však bedýnka neztrácí na své hodnotě a bohatosti. Snažíme se o maximální možnosu diverzitu zeleniny v bedýnkách. Bedýnky skládáme tak, aby byly zákazníkem co nejlépe využity.

 

Cena se bude pohybovat 220 Kč za malou a 390 za velkou bedýnku.

kontaktní formulář
chci zaslat dotaz

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).