X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
Menu

Snídaňová výzva

Čtyři týdny, čtyři suroviny, spousta receptů a hlavně zábavná a chutná snídaně pro celý měsíc

Umíte si vychutnat ráno? Správně se nastartovat a dopřát tělu energii na celý den? Ukažte to světu – zapojte se do naší měsíční snídaňové výzvy a hrajte o ceny v hodnotě 5000 Kč. A pokud snídaně nezvládáte, neklesejte na mysli. Po přihlášení do výzvy dostanete tipy i recepty a postupně si ze snídaně vytvoříte příjemný rituál.

 

Na každý týden vyhlásíme jednu základní potravinu, které se musí ve snídani objevit. Přidáme vám recepty a inspiraci, celý týden se nebude mluvit o ničem jiném. Vaším úkolem je snídani uvařit, vyfotit a sdílet na Facebooku. Pokud přidáte svůj originální recept, získáváte plusové body.

Po týdnu zašlete na email report o své aktivitě, abychom vás mohli zkontrolovat a vyhlásit vítěze týdne, a rozhodnete se, zda chcete pokračovat dál.

 

Nákup surovin bude taky hračka – využijte náš bezobalový eshop: nakupte základní surovinu se slevou, nebo si objednejte rovnou snídaňový balíček, který bude obsahovat suroviny pro uvaření připravených receptů. Objednávat můžete zde

 

O co hrajeme? O bezobalový dárkový koš plný kvalitních surovin, o inspirativní knížky o vaření kaší vhodných nejen na snídani, balíčky kvalitních surovin a taky o slevy na nákup v našem obchodě a eshopu. Týdenní vítězové se mohou těšit na výhry od našich dodavatelů.

 

Přihlaste se už teď a získejte slevu na nákup potřebých surovin přes náš eshop (objednávku můžete klidně vyzvednout v obchodě). Buďte připraveni, ať nezmeškáte start ;)

 

kontaktní formulář
chci zaslat dotaz