Menu
BIO Kuře celé
BIO certifikace

BIO Kuře celé 1,7 kg

0% (0 hodnocení)
Na objednávku
496,00 Kč
ks
cena bez DPH:431,30 Kč
cena vč. DPH:496,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Celé kuře vcelku.
Chov BIO kuřat podléhá podstatně přísnějším kritériím než běžná produkce kuřecího masa. Toto kuře je větší než běžné kuře a díky vysokému podílu kukuřice v krmení má silnější a mírně žlutější kůži, než na jakou jsme u drůbeže zvyklí. Maso má výraznou chuť, je křehké a zároveň pevné. Je třeba péct 2-3 hodiny v uzavřené nádobé v troubě a podlévat až bude maso měkké.
Gramáž cca 1,7 kg může být +-25%. Cena 292 Kč/kg.

 

Objednávky uzavíráme v sobotu a následující pátek dopoledne je maso připravené na prodejně. Vyzvedávat můžete v pátek do 18 hodiny nebo v sobotu 9-11 hod.

Kuřata jsou  vykrmována na pěti farmách:

1.       Jagra s.r.o. Postřelná

2.       Zelená Farma s.r.o.  Horní Police

3.       Agrome s.r.o.  Horní Police

4.       SPO ZEM  Nový Kostel

5.       Verneřický Angus  Verneřice

 

Informace

 

PŘEDNOSTI BIO KUŘECÍHO MASA:

- bio kuřata jsou chována tradičním způsobem, rostou přirozeně a téměř 3x déle

- bio krmivo obsahuje rozmanité přírodní složky včetně čerstvé trávy a neobsahuje antibiotika, hormony či GMO

- bio kuřata žijí na čerstvém vzduchu, mají dostatek volného prostoru a výběh na louky a pastviny

- chov bio kuřat je podřízen welfare zásadám a kvalita života kuřat na ekologických farmách se výrazně liší od běžných velkochovů

- celý proces produkce „od vidlí po vidličku“ podléhá certifikaci dle standardů ekologického zemědělství (CZ-BIO-KEZ-01) 

Naše potraviny nejsou většinou chemicky konzervovány a proto nevydrží takovou dobu jako běžné zboží v obchodech, Proto doporučujeme spotřebovat potravinu před ukončením doby spotřeby a skladovat i doma v chladničce všechno do 4stC. Pozor ani BIO ovoce a zelenina nejsou chemicky ošetřeny, proto neobjednávejte mnoho a skladujte v čistém chladícím boxu ledničky odděleně.

PRO PŘENOS CHLAZENÉHO ZBOŽÍ Z VÝDEJNÍHO MÍSTA POUŽÍVEJTE CHLADÍCI TAŠKU S NAMRAŽENÝMI VLOŽKAMI, PROTOŽE KAŽDÉ ZAHŘÁTÍ ZBOŽÍ V TEPLÝCH DNECH VÝRAZNĚ ZKRACUJE JEHO TRVANLIVOST, KVALITU A ZÁRUKU.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
#no_reviews
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).